Digital clock

Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ" του Νίκου Τσομπικου


                                                         ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ»                  


ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ «ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ»ΠΡΟΣ:Πρόεδρο Πρωτοδικείου Ιωαννίνων 

Με την παρούσα, σας δηλώνουμε την κατάρτιση του συνδυασμού«ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ» που φέρει το άνωθεν χαρακτηριστικό έμβλημα και περιλαμβάνει τον υποψήφιο δήμαρχο, τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους, τους υποψήφιους συμβούλους τοπικών κοινοτήτων και τους υποψήφιους εκπροσώπους τοπικών κοινοτήτων, που διεκδικούν να εκλεγούν στον Δήμο Μετσόβου του Ν. Ιωαννίνων.  
Το έμβλημα του συνδυασμού αποτελείται από τρία χρώματα (μπλέ, κόκκινο και πράσινο) που σχηματίζουν καμπυλοειδής γραμμές που αντιπαραβάλλονται μεταξύ τους και φέρουν ανάμεσά τους το όνομα του συνδυασμού «πορεία ελπίδας» με μπλέ γράμματα.
Σας επισυνάπτουμε επίσης για κάθε υποψήφιο και σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 3,  του άρθρου 19, του Ν. 3852/7-6-2010 τα εξής:
α) Πιστοποιητικό εγγραφής στο δημοτολόγιο του δήμου, όπου είναι υποψήφιος.
β) Υπεύθυνη δήλωση του υποψήφιου ότι: α) δεν έχει στερηθεί κανένα πολιτικό του δικαίωμα ή ότι έληξε η πρόσκαιρη αποστέρηση των δικαιωμάτων αυτών ή θα έχει λήξει την ημέρα της εκλογής, β) δεν συντρέχουν τα κωλύματα εκλογιμότητας του άρθρου 14 του ν. 3852/2010 και γ) αποδέχεται την υποψηφιότητά του.
γ) Αποδεικτικό είσπραξης Δ.Ο.Υ., από το οποίο προκύπτει ότι ο υποψήφιος δήμαρχος έχει καταθέσει το ποσό των εκατό ευρώ (100 €)και ο κάθε υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος ή σύμβουλος δημοτικής κοινότητας της παρ. 4 του άρθρου 2 του ν. 3852/το ποσό των πενήντα ευρώ (50 €) έκαστος.

Στον κάτωθι πίνακα παρατίθενται όλοι οι υποψήφιοι με αλφαβητική σειρά:


Α/Α

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΤΣΟΜΠΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του  ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΕΓΝΑΤΙΑΣ

1

ΑΓΓΕΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



2

ΓΚΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



3

ΚΑΖΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



4

ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



5

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



6

ΛΑΜΠΡΙΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



7

ΜΗΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



8

ΜΠΟΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



9

ΠΑΠΑÏΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



10

ΣΙΩΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



11

ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



12

ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



13

ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)



14

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΗΛΙΑ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΓΝΑΤΙΑΣ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1

ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                    

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



2

ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑÏΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



3

ΒΑΔΕΒΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



4

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



5

ΔΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



6

ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



7

ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



8

ΜΠΙΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΡΙΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



9

ΜΠΙΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΚΑΛΝΤΑΡΑΣ) του ΜΙΧΑΗΛ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



10

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



11

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΟΥΛΙΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



12

ΝΑΚΟΥ ΔΑΦΝΙΤΣΑ (ΔΑΦΝΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



13

ΠΑÏΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



14

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



15

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



16

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



17

ΤΑΛΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



18

ΤΖΑΡΟΥΧΗ ΕΡΑΣΜΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



19

ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1

ΚΥΡΓΟΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΛΕΑΣ)



2

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΛΕΑΣ)



3

ΧΑΣΙΩΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΠΑΠΑΖΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

(ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΗΛΕΑΣ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ

1

ΒΕΛΙΒΑΣΗΣ ΑΙΜΗΛΙΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



2

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΟΜΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



3

ΚΙΟΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



4

ΚΟΥΤΣΑΜΑΝΗ ΓΚΟΛΦΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



5

ΠΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)



6

ΤΕΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΗΛΙΟΥ

1

ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΗΛΙΟΥ)



2

ΚΩΣΤΑΜΕΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΗΛΙΟΥ)



3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΗΛΙΟΥ)



4

ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΗΛΙΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

1

ΜΠΙΤΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1

ΝΙΚΟΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ)



2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ)



3

ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1

ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ          

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)



2

ΠΛΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)



3

ΣΙΩΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)



4

ΤΣΙΟΓΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΗΛΕΑΣ

1

ΓΚΑΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ)



2


ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  


(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ)



3

ΜΙΣΑΡΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ)



4

ΜΠΛΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΛΕΑΣ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ

1

ΓΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΑΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ)



2

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΑΣ ΓΟΤΙΣΤΑΣ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1

ΓΑΡΑΦΑ ΦΑΝΗ του ΕΠΑΠΕΙΝΩΝΔΑ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)



2

ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΣΑΙΝΩΝ

1

ΚΑΤΣΕΦΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΣΑΙΝΩΝ)



2

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΤΑΡΗ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΣΑΙΝΩΝ)





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ

1

ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ)



2

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ)



3

ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

(ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΗΣ)




Η δήλωση αυτή επιδίδεται κατά παραγγελία όλων των παραπάνω υπογραφόμενων που απαρτίζουν τον συνδυασμό «ΠΟΡΕΙΑ ΕΛΠΙΔΑΣ».

Ημερομηνία:  27/04/2014
3